+380680600888 polfun.ua@gmail.com

Трансфер


Трансфер – це послуга, яку надає туроператор для зручності клієнтів, тобто зустріч в аеропорту і доставка туристів в готель і назад в аеропорт.

Трансфер може бути груповий і індивідуальний. Як правило, у вартість туру закладається груповий трансфер, тобто Ви будете доставлені до місця відпочинку разом з іншими туристами.

Груповий трансфер надається для транспортування групи осіб в автобусі або міні-вені до місця проживання. Якщо ви купуєте пакетний тур для відпочинку в країні, то груповий трансфер в більшості випадків вже входить у вартість. До переваг послуги відносять вигідну вартість, а також професійного гіда, який розповість цікаві дані про державу або місце візиту. Крім того, він з радістю відповість на питання, що можуть у вас виникнути. А також буде можливість познайомитися з іншими туристами, які їдуть відпочивати з вами в готель. Трансфер в готелі групового типу володіє і деякими недоліками. Так, вам доведеться чекати кожного, хто скористався цією послугою. На це може знадобитися до години часу. Тривалість поїздки може збільшитися, адже кожного, хто перебуває в автобусі, можуть розвозити в різні точки призначення.

Індивідуальний трансфер – це оптимальний варіант для тих, хто бажає швидко і з комфортом доїхати до свого готелю. До числа переваг варто віднести той факт, що вам не доведеться шукати транспорт в місті і стояти довгу чергу на автобус. Вас зустрінуть в місці прибуття і супроводжуватимуть до авто, яке було вибрано в момент оформлення замовлення. Вартість буде залежати від кількості осіб, адже для кожного відводиться окреме місце в транспорті. Якщо є маленькі діти, то для них буде встановлено автомобільне крісло. Дана послуга дуже зручна під час подорожей, вона заощадить ваш час. Незабаром після прибуття в місто ви вже будете відпочивати в орендованому номері готелю. Мінус – дана послуга за вартістю буде значно вище ніж груповий трансфер.

Залежно від курорту трансфер може здійснюватися не тільки наземним, а й водним транспортом.
Крім трансферів під час туристичної поїздки наша компанія пропонує своїм корпоративним клієнтам трансфери з аеропорту чи в аеропорт. Є навіть в Україні така послуга, коли Вас і Ваших гостей зустрічає авто VIP класу біля трапа літака.

Трансфер – це дуже зручно! І чим вище його вартість, то тим більше комфорту він Вам надасть. Ну а вибирати груповий або розкішний персональний трансфер – вирішувати в кінцевому підсумку тільки Вам.
Як правило, на відпочинку не прийнято економити. Але ж Ви, не для того чи, протягом цілого року напружено працювали, щоб потім трохи дозволити собі такий комфорт?