+380680600888 polfun.ua@gmail.com

Страхування

Ми співпрацюємо з найкращими і перевіриними страховими компаніями , щоб Ви відчували себе у безпеці в будь якому куточку світу!

СК «PZU Україна Страхування життя»- надійна страхова компанія з іноземними інвестиціями та європейськими стандартами обслуговування. Входить до складу PZU-найбільшої страхової групи Польщі, історія та досвід якої обчислюються століттями та має найвищу рейтингову оцінку серед усіх фінансових установ Польщі.

Збираєтесь у відпустку, відрядження чи на навчання в іншу країну? Саме час придбати страховий поліс «Подорожуючих за кордон». З полісом ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь якому куточку світу. Особливо, ми рекомендуємо придбати страховий поліс додатково, якщо ви подорожуєте з дітьми!

Поліс для туристів має кілька підвидів, що дозволить вибрати оптимальний набір опцій, починаючи від від включення в страховку стоматологічної допомоги і закінчуючи компенсацією затримки або скасування авіарейсу.