+380680600888 polfun.ua@gmail.com

Послуги

Тури за різними напрямками:

Допоможемо Вам у пошуку авіаквитка з будь-яким напрямком (внутрішні та міжнародні), пропонуємо різні зручні для Вас варіанти, співпрацюємо з багатьма відомими туроператорами, які мають свої чартерні рейси, спеціальні пропозиції.

Дуже зручним зараз є варіант електронного квитка, який не обов’язково роздруковувати, щоб не забути чи зіпсувати.

При плануванні подорожі закордон у кожного виникає думка про відкриття візи, за яким стоїть довга процедура подання документів до Посольства. Насправді не все так погано, адже з червня 2017 року для українців затвердили безвізовий режим з країнами Європейського Союзу, а також скасували візи в Катар та ОАЕ.

Загальна кількість країн світу, які українці можуть відвідати без оформлення візи, становить 130.

Ми співпрацюємо з найкращими і перевіриними страховими компаніями , щоб Ви відчували себе у безпеці в будь якому куточку світу!

СК «PZU Україна Страхування життя»- надійна страхова компанія з іноземними інвестиціями та європейськими стандартами обслуговування.

Залежно від курорту трансфер може здійснюватися не тільки наземним, а й водним транспортом.

Крім трансферів під час туристичної поїздки наша компанія пропонує своїм корпоративним клієнтам трансфери з аеропорту чи в аеропорт. Є навіть в Україні така послуга, коли Вас і Ваших гостей зустрічає авто VIP класу біля трапа літака.